Видалення новоутворень на шкірі

Новоутворення на шкірі і слизових здатні принести людині чимало клопоту. Нешкідлива родимка може перероджуватися у рак шкіри, а бородавка може стати причиною незручностей. Особливо, якщо вона розташована між пальцями, на повіках, в носі або вушній раковині. Але багато хто звик не звертати уваги на невеликі новоутворення, думаючи, що вони повністю безпечні. Однак, деякі з них, маючи якісну природу, з часом можуть перероджуватися в злоякісні утворення.

Краще видалити новоутворення на етапі їх виникнення. Але якщо з якихось причин вам не хочеться цього робити, то необхідно регулярно контролювати їх, і як тільки лікар запідозрить небезпеку, – відразу ж видаляти.

Які новоутворення на шкірі необхідно видаляти?
У клініці «Sanaderm» займаються видаленням таких новоутворень:
  ·  родимки; 
  ·  бородавки;  
  ·  папіломи;
  ·  контагіозний молюск.
 Усі ці новоутворення не є нормою, особливо, якщо ви помічаєте, що вони збільшуються в розмірах, змінюють форму і колір. Хірурги клініки «Мед-Союз» займаються видаленням цих новоутворень на шкірі. Метод видалення обговорюється з пацієнтом індивідуально, враховуючи всі особливості його ситуації. 
 Які новоутворення на слизових необхідно видаляти?
 Усі новоутворення на слизових оболонках, які ви виявили самостійно, або під час огляду (ендоскопічного, ультразвукового), потребують консультації з подальшим видаленням. Припустимо, на слизових в носі можуть утворюватися поліпи. На стінках шлунка або 12-палої кишки – поліпи. У роті можуть виникати доброякісні пухлини слинних залоз і т.п. Словом, абсолютно всі новоутворення вимагають невідкладної діагностики.

записатись