Мікроструми обличчя та тіла

Базова лікувальна процедура, одна з найпопулярніших у загальному переліку методик апаратного догляду. Кілька років тому його пропонували своїм клієнтам лише салони преміум-класу – висока ціна мікрострумової техніки безпосередньо впливала на вартість послуги і престиж закладу. Бурхливий розвиток загального ринку краси, особливо в плані технологічності, інноваційних розробок і їх втілень, винахід нових моделей, масовість виробництва істотно здешевили косметологічні апарати. І, відповідно, зробили їх набагато доступнішими для салонів і кабінетів краси – з одного боку, і клієнтів – з іншого. 
Мікрострумова терапія обличчя – процедура, пов’язана з впливом електричного струму на шкіру, всю глибину м’яких тканин. Специфіка задіяного струму – вкрай мала амплітуда і низькі частоти. Лікарі косметологи і дерматологи люблять називати мікроструми «лікуванням шкіри», адже їх застосування в прямому сенсі слова омолоджує шкіру, лікує її, підтягує м’язи, прибирає набряклість, «відкриває очі». 
Сьогодні терапія мікрострумами – перевірений часом метод з доведеною ефективністю, який за весь період свого використання в світовому масштабі не показав віддалених у часі негативних наслідків.

записатись