Мезотерапія волосся

Мезотерапія волосся - це спеціальна процедура (ін'єкції), яка спрямована на поліпшення загального стану волосся. Мезотерапія - одна з популярних косметологічних процедур для догляду за шкірою обличчя і волоссям. Вона дозволяє зміцнити волосяні цибулини, активізувати їх ріст та покращити структуру. Варто спробувати такий метод догляду, якщо у вас проблеми з випаданням волосся (алопеція), дуже пошкоджена і суха структура (обламуються кінчики), лупа або інші порушення.
Ін'єкції з корисними компонентами, які індивідуально підбирає спеціаліст, вводять під шкіру голови. Мезотерапія полягає у введенні під шкіру мікроскопічних ін'єкцій різних лікувальних препаратів безпосередньо в проблемну зону на невелику глибину (0,5-6 мм). Уколи робляться найтоншими голками і не заподіюють ніяких незручностей. 
Використовуються вітамінні комплекси, фітококтейлі, органічні кислоти, екстракти лікарських речовин рослинного і тваринного походження (колаген, еластин, гінгко білоба та ін). У складі можуть бути абсолютно різні інгредієнти. Наприклад, гіалуронова кислота і вітаміни. Перед процедурою необхідно провести тест на алергічні реакції. Для того, щоб побачити результат, потрібно пройти курс. Скільки він триватиме - залежить від стану вашого волосся і особливостей організму.

записатись