Лікування алопецій

Сучасні методи лікування алопеції. 
З огляду на різноманіття причин, що викликають захворювання, на сьогоднішній день в трихолог існує безліч способів терапії та засобів від випадіння волосся. Вибір тактики лікування алопеції визначається виключно лікарем на основі даних обстеження. Ми надаємо нашим пацієнтам широкий спектр діагностичних і терапевтичних процедур, які ефективно виявляють причину і усувають захворювання.
  Ознаками, що свідчать про необхідність проконсультуватися у лікаря, є:
   -свербіж, почервоніння і мікротріщини шкіри голови;
   -лущення і лупа;
   -себорея шкіри голови; наявність псоріатичних папул, покритих лусочками шкіри і ін.
  Достовірно визначити від чого випадає волосся у жінок і чоловіків, може тільки лікар, так як навіть неправильне застосування косметичних засобів і процедури догляду за волоссям можуть призводити до облисіння.   
  В цілому, терапія включає в себе медикаментозний курс з використанням засобів, що поліпшують трофіку волосяних цибулин, а також лікувальні шампуні і маски від випадіння волосся.  
Ми не рекомендуємо займатися самолікуванням і застосовувати ліки та вітамінні комплекси без нагляду лікаря (наприклад, надлишок вітаміну А навпаки сприяє втраті волосся). Результативними профілактичними заходами щодо поліпшення здоров'я волосся і шкіри голови служать: відсутність різкого перепаду температур (перегрів / переохолодження шкіри голови), корекція раціону (з достатньою кількістю білка) і відмова від куріння. Сигаретний дим викликає руйнування капілярів, що живлять волосяні цибулини, а також провокує фолікулярної запалення і фіброз.

записатись