Лікування дерматозів

Збірна назва для шкірних поразок, які можуть бути викликані як зовнішніми, так і внутрішніми факторами. Практично для всіх дерматозів характерний свербіж шкіри, а також різні шкірні прояви - сухість, плями, виразки, скоринки і т.д. У відділенні дерматології Клінічного госпіталю на узі проводиться ретельна діагностика причин виникнення дерматозів і забезпечується їх комплексне лікування. Симптоми дерматозів. Назва «дерматоз» об'єднує велику групу захворювань, що найчастіше зустрічаються з яких - нейродерміт і псоріаз. Існують також професійні дерматози, які викликаються різними зовнішніми факторами, пов'язаними з виробництвом, аутоімунні форми, вірусні форми. Для більшості форм дерматозів характерні наступні симптоми: шкірний зуд, шкірні ураження (пухирі, скоринки, тріщини),висип на шкірі, ураження слизових,поява вугрів, себорея (в підлітковому віці),кератоми, атрофія шкірного покриву, поява бородавок (в літньому віці),герпес і т.д.
Так як шкірні захворювання носять затяжний характер, а іноді переходять в хронічну форму, це позначається на загальному стані пацієнта. Як правило, дерматози супроводжуються зниженим тонусом, депресією і важко переносяться пацієнтами.
Причини дерматозів. Причин для розвитку шкірних захворювань може бути безліч. Виділяють наступні групи дерматозів, в залежності від причини захворювання. Сверблячі дерматози - нейродерміти, екземи, поліморфний дерматоз вагітних. При цьому захворюванні на шкірі утворюються кірки, шкіра мокне, відбувається ліхенізація - потовщення шкіри з більш явним проявом шкірного малюнка. Сверблячі дерматози частіше мають алергічну природу або пов'язані зі зниженням імунітету.
Міхуреві (бульозні) дерматози (або бульозні) - герпес, імпетиго, аутоімунні хвороби. При цій формі дерматозу на шкірі з'являються пухирі. Викликаються вірусами або порушенням роботи імунної системи. 
Дерматози, викликані психічними розладами (наприклад, дерматозойний марення).
Алергічні дерматози - токсидермія, Дерматозоонози. Як правило, це різні висипання на шкірі, які з'являються після контакту з тими чи іншими речовинами. Також важливу роль відіграє фактор спадкової схильності, наявність постійних джерел запалення в організмі і т.д.
Головний принцип діагностики дерматологічних захворювань в Sanaderm - комплексний підхід і залучення в разі потреби інших фахівців клініки. Так як шкірні захворювання нерідко є свідченням порушення в роботі внутрішніх органів і систем, така взаємодія лікарів необхідно.

записатись