Кріотерапія

З давніх-давен багато представниць царської крові для збереження своєї краси і молодості воліли спати в прохолодній кімнаті. Медицина давно довела, що холод надає освіжаючу, тонізуючу і омолоджуючу дію на людське тіло. Сьогодні льодом зупиняють кров, холодними компресами лікують садна, багато жінок замість традиційного вмивання вранці протирають обличчя кубиком льоду.
У медицині як холодного речовини використовується рідкий азот. На основі його застосування розроблено безліч косметологічних методик, які узагальнено можна назвати кріотерапією. 
Унікальність рідкого азоту полягає в тому, що він не має кольору, запаху і закипає при дуже низьких температурах, перетворюючись в газ. При цьому він виділяє сухий холод, що володіє високою здатністю відводити тепло. Контакт рідкого азоту зі шкірою тривалістю в 20-30 секунд призводить до загибелі клітин під впливом низьких температур. Така процедура використовується для видалення бородавок і ін., А також при лікуванні та усунення наслідків вугрової висипки. В результаті температурного впливу не тільки відмирають клітини небажаних новоутворень, але і підвищується тонус шкіри, активізуються процеси регенерації клітин за рахунок ефекту пілінгу.
Кріотерапія включає цілий комплекс процедур, кожна з яких має своє призначення. У медичному центрі «Медікал Він Груп - Одинцово», зокрема, використовуються кріодеструкція і кріомасаж.
Кріомасаж допомагає посилити кровообіг в шкірі, призводить її в тонус і покращує загальний стан за рахунок звуження і розширення судин від нетривалого впливу рідким азотом. В результаті шкіра стає більш пружною і гладенькою, при цьому запускаються процеси природного омолодження.
При дотриманні всіх правил холодового впливу процедура є абсолютно безболісною і не має побічних ефектів. 
Кріотерапія також позитивно впливає на волосяні фолікули і нормалізує роботу сальних залоз. Застосування кріомассажа на шкірі голови зміцнює волосся, робить їх більш густим і блискучим, прискорює їх зростання. Посилення кровообігу сприяє насиченню волосяних фолікулів поживними речовинами, що значно покращує їх зовнішній вигляд навіть без додаткових засобів по догляду. 
Кріодеструкція - це процес глибокого заморожування, який призводить до загибелі хворих клітин і тканин. Він застосовується для видалення небажаних новоутворень: папілом, бородавок і т.д. Існує кілька методів кріодеструкції: апаратний і інструментальний. Апаратний метод передбачає використання аплікатора, наконечник якого притискається до оброблюваної ділянки шкіри і охолоджується до -190 º С. Інструментальний метод має на увазі використання ватного тампона, який просочується рідким азотом і прикладається до новоутворення на 2-3 хвилини.
Під час процедури під впливом наднизьких температур пошкоджені тканини миттєво охолоджуються, в результаті чого порушується життєдіяльність клітин, і вони відмирають. Згодом на ушкодженому місці утворюються здорові тканини.

записатись